Wiedza

http://polskiprzemysl.com.pl/wp-content/uploads/zarzadzanie13.jpg
Wiedza jako ważny składnik tak zwanego Społeczeństwa Informacyjnego oraz jako motor napędowy Gospodarki Opartej na Wiedzy - jest obecnie często wymieniana i często przywoływana w różnych publikacjach i dyskusjach. Pozornie wiemy, o czym mowa, przecież każdy z nas na co dzień obcuje z wiedzą - swoją lub cudzą.

Ale w rzeczywistości nasza wiedza o wiedzy bywa bardzo fragmentaryczna i ułomna. Jeśli ktoś z Państwa chciałby sobie odświeżyć aktualne wiadomości związane z pojęciem wiedzy i z jej znaczeniem - to zapraszam do wysłuchania mojej pogadanki na ten temat, która będzie emitowana na antenie Radia Kraków w najbliższą niedzielę, jak zawsze zaraz po hejnale, w ramach audycji W kręgu nauki. Oto anons na temat tej audycji:
Jak zawsze istnieje możliwość wcześniejszego lub późniejszego wysłuchania tej audycji po skorzystaniu z tego linku.Jeśli kogoś interesują także inne moje pogadanki radiowe - niektóre dłuższe, zwykle pochodzące z Radia Kraków, a niektóre krótsze (2 minutowe), pochodzące z RMF Classic, to zapraszam na moją stronę, na której można znaleźć i wysłuchać kilkaset wypowiedzi radiowych na różne tematy. Zapraszam :-)
Trwa ładowanie komentarzy...