Ważne wydarzenie naukowe 2017 roku - XX jubileuszowa Konferencja Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej

Moje wpisy na tym blogu dość często dotykają zagadnień biocybernetyki i inżynierii biomedycznej, bo tą dziedziną nauki głównie się zajmuję naukowo, a także tego głównie nauczam studentów i doktorantów.

Dlatego dołączając do piszących tu autorów zamieściłem we wrześniu 2013 roku wpis: Jestem biocybernetykiem – ale czym właściwie jest biocybernetyka? Potem napisałem trochę przewrotny tekst Biocybernetyka czyli tam i z powrotem oraz inny prowokacyjny tekst Biocybernetyka jako „wytrych” pasujący do wielu drzwi. Wszystkie te teksty zostaly zamieszczone we wrześniu 2013 roku, więc już "dojrzały" - jak dobre wino :-)Potem pisywałem liczne dalsze teksty, które nie zawierały wprawdzie tej nazwy w tytule, ale merytorycznie nawiązywały do biocybernetyki. Na przykład Pierwszy elektroniczny model mózgu, Jak powstał pierwszy elektroniczny pies?, Komputerowe modelowanie rodziny pszczelej - i wiele innych.

Być może kogoś te wpisy zainteresowały uprawianą przeze mnie dziedziną wiedzy?

Jeśli tak, to zachęcam i zapraszam do tego, by zainteresować się XX jubileuszową Konferencją Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej. Warto zainteresować się nią samemu i warto też powiadomić o niej wszystkich znajomych sympatyków biocybernetyki! Skrócone zaproszenie na tą konferencję prezentuję poniżej. Można w nim między innymi przeczytać, jak zacne instytucje są zaangażowane w jej organizację!
Pełne informacje na temat tej Konferencji znajdują się tutaj.

Jeśli możecie, to roześlijcie tę informację możliwie jak najszerzej - i do zobaczenia na Konferencji! :-)
Trwa ładowanie komentarzy...